PLTU0603U1501LST5
PLTU0603U1501LST5 Vishay Dale Thin Film
pltu.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 1.5KOHM 0.01% 0.15W 0603
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±0.01%
Features: Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±2ppm/°C
Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Part Status: Active
Resistance: 1.5 kOhms
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES SMD 1.5KOHM 0.01% 0.15W 0603, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±0.01%, Features: Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±2ppm/°C, Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Part Status: Active, Resistance: 1.5 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLTU0603U1501LST5 PLTU0603U1501LST5 Виробник : Vishay Dale Thin Film pltu.pdf Description: RES SMD 1.5KOHM 0.01% 0.15W 0603
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±0.01%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Resistance: 1.5 kOhms
товару немає в наявності
PLTU0603U1501LST5 PLTU0603U1501LST5 Виробник : Vishay / Thin Film pltu.pdf Thin Film Resistors - SMD 1.5Kohms .15w .01%