PLTU1206U1002LST5
PLTU1206U1002LST5 Vishay Dale Thin Film
pltu.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 10K OHM 0.01% 0.4W 1206
Power (Watts): 0.4W, 2/5W
Tolerance: ±0.01%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±2ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Resistance: 10 kOhms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 10K OHM 0.01% 0.4W 1206, Power (Watts): 0.4W, 2/5W, Tolerance: ±0.01%, Features: Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±2ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm), Resistance: 10 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLTU1206U1002LST5 PLTU1206U1002LST5 Виробник : Vishay Dale Thin Film pltu.pdf Description: RES SMD 10K OHM 0.01% 0.4W 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.4W, 2/5W
Tolerance: ±0.01%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 10 kOhms
Кількість Ціна
PLTU1206U1002LST5 PLTU1206U1002LST5 Виробник : Vishay / Thin Film pltu.pdf Thin Film Resistors - SMD 10Kohms .40w .01%