PLW5-10MM
PLW5-10MM Bivar
PLW5_XXX.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes 5mm Wide Cap Lens 10mm Rigid Lite Pipe
на замовлення 980 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PLW5-10MM Bivar
Description: LIGHT PIPE PNL 5MM WIDE 10MM, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLW5-10MM PLW5-10MM Виробник : Bivar Inc. PLW5_Series_PB.pdf Description: LIGHT PIPE PNL 5MM WIDE 10MM
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Front
Type: Rigid
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm
на замовлення 124 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
PLW5-10MM Виробник : BIVAR PLW5-5MM.pdf Category: Lightpipes for LED
Description: Fiber for LED; Ø5mm; L: 10mm; round; Front: convex
Length: 10mm
Front: convex
Type of LED accessories: Fiber for LED
Shape: round
Face dimensions: Ø5mm