PLW5-500-54 Bivar Inc.
PLW5-XXX.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE RIGID 5.00MM
Packaging: Bulk
Color: Clear
Mounting Type: Panel Mount, Press Fit
Type: Rigid
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.00mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT PIPE RIGID 5.00MM, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Press Fit, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.00mm.
Інші пропозиції PLW5-500-54
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLW5-500-54 PLW5-500-54 Виробник : Bivar PLW5_XXX.pdf LED Light Pipes Light Pipe, Rigid, Panel Mount (Front), 5mm IP54, Low Profile Dome Lens, Round Face, .500in.