PLY10AN2121R4R2B
PLY10AN2121R4R2B Murata Electronics
EMIFIL_Cat.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 1.4A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Height (Max): 0.689" (17.50mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 1.4A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 1.4A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Height (Max): 0.689" (17.50mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 1.4A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLY10AN2121R4R2B PLY10AN2121R4R2B Виробник : Murata Electronics PLA10AN2230R4D2B-1511100.pdf Common Mode Chokes / Filters 2.1mH/150uH 1.4A AC Line Filter