Продукція > MURATA > PLY10AN3521R0D2B
PLY10AN3521R0D2B Murata
PLY10AN.PDF
Виробник: Murata
Фильтр радиопомех 3.5mH 1A 300Vac -25...+120C Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
Написати відгук
Description: CMC 1A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Height (Max): 0.689" (17.50mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 1A, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції PLY10AN3521R0D2B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLY10AN3521R0D2B PLY10AN3521R0D2B Виробник : Murata Electronics EMIFIL_Cat.pdf Description: CMC 1A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Height (Max): 0.689" (17.50mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 1A
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
PLY10AN3521R0D2B PLY10AN3521R0D2B Виробник : Murata Electronics PLA10AN2230R4D2B-1511100.pdf Common Mode Chokes / Filters 3.5mH/240uH 1.0A AC Line Filter