Продукція > MURATA > PLY10AN9012R0R2B
PLY10AN9012R0R2B Murata
PLY10AN.PDF
Виробник: Murata
COMMON MODE CHOKE 2A 2LN TH Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
Написати відгук
Description: CMC 2A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Height (Max): 0.689" (17.50mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 190mOhm.
Інші пропозиції PLY10AN9012R0R2B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLY10AN9012R0R2B PLY10AN9012R0R2B Виробник : Murata Electronics EMIFIL_Cat.pdf Description: CMC 2A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Height (Max): 0.689" (17.50mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 190mOhm
товару немає в наявності
PLY10AN9012R0R2B PLY10AN9012R0R2B Виробник : Murata Electronics PLA10AN2230R4D2B-1511100.pdf Common Mode Chokes / Filters 900uH 2.0A