PLY10AS9012R0R2B
PLY10AS9012R0R2B Murata Electronics
c09e-522714.pdf
Виробник: Murata Electronics
Common Mode Chokes / Filters 0.9mH 2A 300volt
на замовлення 1078 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 2A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Height (Max): 0.689" (17.50mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 2A, Part Status: Obsolete.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLY10AS9012R0R2B PLY10AS9012R0R2B Виробник : Murata Electronics pdfdownloadapi?cate=cgsubAcLineFilters&partno=PLY10AS9012R0R2B Description: CMC 2A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Height (Max): 0.689" (17.50mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 2A