PLY17BN5620R8B2B
PLY17BN5620R8B2B Murata Electronics North America
L0135S0206PLY17BN.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: COMMON MODE CHOKE 800MA 2 LN T/H
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters 5.6mH 0.8A 300volt.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLY17BN5620R8B2B PLY17BN5620R8B2B Виробник : Murata Electronics c09e-522714.pdf Common Mode Chokes / Filters 5.6mH 0.8A 300volt