PLY17BN9612R0B2B
PLY17BN9612R0B2B Murata Electronics
EMIFIL_Cat.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 2A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.965" L x 0.886" W (24.50mm x 22.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Height (Max): 0.512" (13.00mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 2A
Написати відгук
Description: CMC 2A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.965" L x 0.886" W (24.50mm x 22.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Height (Max): 0.512" (13.00mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 2A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLY17BN9612R0B2B PLY17BN9612R0B2B Виробник : Murata Electronics c09e-522714.pdf Common Mode Chokes / Filters 0.96mH 2A 300volt