PLY17BS1023R0B2B
PLY17BS1023R0B2B Murata Electronics
EMIFIL_Cat.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 3A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.965" L x 0.886" W (24.50mm x 22.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Height (Max): 0.512" (13.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 3A
Написати відгук
Description: CMC 3A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.965" L x 0.886" W (24.50mm x 22.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Height (Max): 0.512" (13.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 3A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLY17BS1023R0B2B PLY17BS1023R0B2B Виробник : Murata Electronics PLA10AN2230R4D2B-1511100.pdf Common Mode Chokes / Filters 1mH 3A 250volt