Продукція > MURATA > PLY17BS5620R8A2B
PLY17BS5620R8A2B MURATA
L0135S0206PLY17BS.pdf
Виробник: MURATA
DIP
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters 5.6mH 0.8A 250volt.
Інші пропозиції PLY17BS5620R8A2B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLY17BS5620R8A2B PLY17BS5620R8A2B Виробник : Murata Electronics North America L0135S0206PLY17BS.pdf Description: COMMON MODE CHOKE 800MA 2 LN T/H
товару немає в наявності
PLY17BS5620R8A2B PLY17BS5620R8A2B Виробник : Murata Electronics c09e-522714.pdf Common Mode Chokes / Filters 5.6mH 0.8A 250volt