PLY17BS9320R6B2B
PLY17BS9320R6B2B Murata Electronics
EMIFIL_Cat.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CMC 600MA 2LN TH
Написати відгук
Common Mode Chokes / Filters 9.3mH 0.6A 250volt.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PLY17BS9320R6B2B PLY17BS9320R6B2B Виробник : Murata Electronics PLA10AN2230R4D2B-1511100.pdf Common Mode Chokes / Filters 9.3mH 0.6A 250volt