Продукція > PM2 > PM20-150K
PM20-150K
PM20 Series.pdf
Виробник:
на замовлення 640 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PM20-150K
Description: FIXED IND 15UH 130MA 3.2 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.2Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 30MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 130 mA.
Інші пропозиції PM20-150K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM20-150K Виробник : Bourns Inc. PM20 Series.pdf Description: FIXED IND 15UH 130MA 3.2 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.2Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 30MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 130 mA