Продукція > LAMBDA > PM20-24S03
PM20-24S03 LAMBDA
Виробник: LAMBDA
24V/3.3V/20W
на замовлення 70 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 5A.
Інші пропозиції PM20-24S03
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM20-24S03 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. Description: DC DC CONVERTER 3.3V 5A