Продукція > LAMBDA > PM20-24S12
PM20-24S12 LAMBDA
Виробник: LAMBDA
24V/12V/20W
на замовлення 74 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 1.67A.
Інші пропозиції PM20-24S12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM20-24S12 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. Description: DC DC CONVERTER 12V 1.67A