Продукція > LAMBDA > PM20-24S15
PM20-24S15 LAMBDA
Виробник: LAMBDA
24V/15V/20W
на замовлення 76 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 1.33A.
Інші пропозиції PM20-24S15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM20-24S15 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. Description: DC DC CONVERTER 15V 1.33A