Продукція > BIVAR INC. > PM3-A1522-16.00
PM3-A1522-16.00 Bivar Inc.
PM3-A1522-XX.XX.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: PANEL MOUNT INDICATOR
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Type: Flexible 16" (406.4mm)
Configuration: Single
Lens Style: Round
Lens Size: 9.00mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANEL MOUNT INDICATOR, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Type: Flexible 16" (406.4mm), Configuration: Single, Lens Style: Round, Lens Size: 9.00mm.
Інші пропозиції PM3-A1522-16.00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM3-A1522-16.00 Виробник : Bivar PM3-A1522-XX.XX-1659876.pdf LED Light Pipes IP67 Rated Sealed Metal Panel Mount Flexible Light Pipe Indicators, 1.5mm Fiber Optic Core, 5.1mm Water Clear Lens, 16.0 in.