Продукція > BIVAR > PM3-KNBWDW12.0
PM3-KNBWDW12.0
PM3-KNBWDW12.0 Bivar
PM3-KNXXXWXX.X-881498.pdf
Виробник: Bivar
LED Panel Mount Indicators Blue 5.8mm Quick Mnt Panel Ind
на замовлення 93 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PNL MNT BLUE 5.8MM LENS 1' WIRE, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 4V, Type: LED, Millicandela Rating: 90mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Viewing Angle: 120°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm), Wavelength - Peak: 470nm, Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.80mm Dia.
Інші пропозиції PM3-KNBWDW12.0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM3-KNBWDW12.0 Виробник : Bivar Inc. PM3-KNXXXWXX.X.pdf Description: PNL MNT BLUE 5.8MM LENS 1' WIRE
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 4V
Type: LED
Millicandela Rating: 90mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Viewing Angle: 120°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm)
Wavelength - Peak: 470nm
Lamp Color: Blue
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.80mm Dia