Продукція > BIVAR > PM3-KNGDW12.0
PM3-KNGDW12.0
PM3-KNGDW12.0 Bivar
PM3_KNXXXWXX_X-3001914.pdf
Виробник: Bivar
LED Panel Mount Indicators Green 5.8mm Quick Mnt Panel Ind
на замовлення 708 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PNL MNT GREEN 5.8MM LENS 1' WIRE, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 2.1V, Type: LED, Millicandela Rating: 14mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Viewing Angle: 120°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm), Wavelength - Peak: 568nm, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.80mm Dia.
Інші пропозиції PM3-KNGDW12.0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM3-KNGDW12.0 Виробник : Bivar Inc. PM3-KNXXXWXX.X.pdf Description: PNL MNT GREEN 5.8MM LENS 1' WIRE
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 2.1V
Type: LED
Millicandela Rating: 14mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Viewing Angle: 120°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.25" (6.35mm)
Wavelength - Peak: 568nm
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.80mm Dia