Продукція > BIVAR INC. > PM3-P1522-10.50
PM3-P1522-10.50 Bivar Inc.
PM3-P1522-XX.XX.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: PANEL MOUNT INDICATOR
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Light Pipes IP67 Rated Sealed Panel Mount Flexible Light Pipe Indicators, 1.5mm Fiber Optic Core, 8.4mm Diffused Lens, 10.5 in..
Інші пропозиції PM3-P1522-10.50
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM3-P1522-10.50 PM3-P1522-10.50 Виробник : Bivar PM3-P1522-XX.XX-271325.pdf LED Light Pipes IP67 Rated Sealed Panel Mount Flexible Light Pipe Indicators, 1.5mm Fiber Optic Core, 8.4mm Diffused Lens, 10.5 in.