Продукція > BIVAR > PM3-P1522-24.00
PM3-P1522-24.00
PM3-P1522-24.00 Bivar
PM3-P1522-XX.XX.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes IP67 Rated Sealed Panel Mount Flexible Light Pipe Indicators, 1.5mm Fiber Optic Core, 5.9mm Diffused Lens, 24.0 in.
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук