Продукція > BIVAR > PM3-PBWDW12.0
PM3-PBWDW12.0 Bivar
PM3-PXXXWXX.X-473297.pdf
Виробник: Bivar
LED Panel Mount Indicators 8.4mm Blu Diff 12in IP67 Rtd Sealed PMI
на замовлення 85 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PM3-PBWDW12.0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM3-PBWDW12.0 PM3-PBWDW12.0 Виробник : Bivar Inc. PM3-PXXXWXX.X.pdf Description: PNL MNT BLUE 20MA W/WIRE: 12"