PM3-PHDW12.0
PM3-PHDW12.0 Bivar Inc.
PM3-PXXXWXX.X.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: PNL MNT RED 20MA W/WIRE: 12"
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 8V ~ 48V
Type: LED
Millicandela Rating: 30mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: White
Viewing Angle: 120°
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.19" (4.83mm)
Wavelength - Peak: 625nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 5.90mm Dia
на замовлення 565 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PNL MNT RED 20MA W/WIRE: 12", Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 8V ~ 48V, Type: LED, Millicandela Rating: 30mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: White, Viewing Angle: 120°, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 0.19" (4.83mm), Wavelength - Peak: 625nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 5.90mm Dia.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM3-PHDW12.0 PM3-PHDW12.0 Виробник : Bivar PM3_PXXXWXX_X-2302464.pdf LED Panel Mount Indicators 8.4mm HE Red 12in IP67 Rtd Sealed PMI