Продукція > BIVAR > PM3-PRGDW12.0
PM3-PRGDW12.0
PM3-PRGDW12.0 Bivar
PM3_PRXXXWXX_X-3001699.pdf
Виробник: Bivar
LED Panel Mount Indicators Green 5.8mm Metal Panel Mnt Ind
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PNL MNT GREEN 5.8MM LENS 1' WIRE, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 8V ~ 48V, Type: LED, Millicandela Rating: 14mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Viewing Angle: 120°, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 0.23" (5.84mm), Wavelength - Peak: 568nm, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5.80mm Dia.
Інші пропозиції PM3-PRGDW12.0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM3-PRGDW12.0 Виробник : Bivar Inc. PM3-PRXXXWXX.X.pdf Description: PNL MNT GREEN 5.8MM LENS 1' WIRE
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 8V ~ 48V
Type: LED
Millicandela Rating: 14mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Viewing Angle: 120°
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.23" (5.84mm)
Wavelength - Peak: 568nm
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5.80mm Dia