PM3-PWDW12.0
PM3-PWDW12.0 Bivar Inc.
PM3-PXXXWXX.X.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: PNL MNT WHITE 20MA W/ WIRE 12"
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Panel Mount Indicators 8.4mm Wht Diff 12in IP67 Rtd Sealed PMI.
Інші пропозиції PM3-PWDW12.0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM3-PWDW12.0 PM3-PWDW12.0 Виробник : Bivar PM3-PXXXWXX.X-473297.pdf LED Panel Mount Indicators 8.4mm Wht Diff 12in IP67 Rtd Sealed PMI