Продукція > BIVAR > PM3-PYDW12.0
PM3-PYDW12.0
PM3-PYDW12.0 Bivar
PM3-PXXXWXX.X-880323.pdf
Виробник: Bivar
LED Panel Mount Indicators 8.4mm Ylw Diff 12in IP67 Rtd Sealed PMI
на замовлення 67 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PNL MNT YLW 20MA W/WIRE: 12", Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 8V ~ 48V, Type: LED, Millicandela Rating: 30mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: White, Viewing Angle: 120°, Ingress Protection: IP67, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 0.19" (4.83mm), Wavelength - Peak: 585nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 5.90mm Dia.
Інші пропозиції PM3-PYDW12.0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM3-PYDW12.0 PM3-PYDW12.0 Виробник : Bivar Inc. PM3-PXXXWXX.X.pdf Description: PNL MNT YLW 20MA W/WIRE: 12"
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 8V ~ 48V
Type: LED
Millicandela Rating: 30mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: White
Viewing Angle: 120°
Ingress Protection: IP67
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.19" (4.83mm)
Wavelength - Peak: 585nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 5.90mm Dia