Продукція > LAMBDA > PM30-48S03
PM30-48S03 LAMBDA
Виробник: LAMBDA
48V/3.3V/30W
на замовлення 85 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 7.5A.
Інші пропозиції PM30-48S03
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM30-48S03 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. Description: DC DC CONVERTER 3.3V 7.5A