Продукція > LAMBDA > PM30-48S05
PM30-48S05 LAMBDA
Виробник: LAMBDA
48V/5V/30W
на замовлення 87 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5V 6A.
Інші пропозиції PM30-48S05
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM30-48S05 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. Description: DC DC CONVERTER 5V 6A