Продукція > LAMBDA > PM30-48S15
PM30-48S15 LAMBDA
Виробник: LAMBDA
48V/15V/30W
на замовлення 91 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 2A.
Інші пропозиції PM30-48S15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM30-48S15 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. Description: DC DC CONVERTER 15V 2A