Продукція > LAMBDA > PM30-48S12
PM30-48S12 LAMBDA
Виробник: LAMBDA
48V/12V/30W
на замовлення 89 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 2.5A.
Інші пропозиції PM30-48S12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM3048S12 Виробник : LAMBDA L3-1
на замовлення 391 шт:
PM30-48S12 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. Description: DC DC CONVERTER 12V 2.5A