PM3308-100M
PM3308-100M Bourns Inc.
PM3308.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 10UH 2A 110 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PM3308-100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM3308-100M PM3308-100M Виробник : Bourns Inc. PM3308.pdf Description: FIXED IND 10UH 2A 110 MOHM SMD