PM3308-101M
PM3308-101M Bourns Inc.
PM3308.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 100UH 600MA 800 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PM3308-101M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM3308-101M PM3308-101M Виробник : Bourns Inc. PM3308.pdf Description: FIXED IND 100UH 600MA 800 MOHM