PM3308-150M
PM3308-150M Bourns Inc.
PM3308.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 15UH 1.5A 150 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції PM3308-150M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM3308-150M PM3308-150M Виробник : Bourns Inc. PM3308.pdf Description: FIXED IND 15UH 1.5A 150 MOHM SMD