PM3308-220M
PM3308-220M Bourns Inc.
PM3308.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 22UH 1.3A 230 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції PM3308-220M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM3308-220M PM3308-220M Виробник : Bourns Inc. PM3308.pdf Description: FIXED IND 22UH 1.3A 230 MOHM SMD