PM3308-221M
PM3308-221M Bourns Inc.
PM3308.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 220UH 400MA 1.9 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PM3308-221M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM3308-221M PM3308-221M Виробник : Bourns Inc. PM3308.pdf Description: FIXED IND 220UH 400MA 1.9 OHM