PM3308-330M
PM3308-330M Bourns Inc.
PM3308.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 33UH 1.1A 300 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції PM3308-330M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM3308-330M PM3308-330M Виробник : Bourns Inc. PM3308.pdf Description: FIXED IND 33UH 1.1A 300 MOHM SMD