PM3308-331M
PM3308-331M Bourns Inc.
PM3308.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 330UH 300MA 2.7 OHM
Написати відгук
Інші пропозиції PM3308-331M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM3308-331M PM3308-331M Виробник : Bourns Inc. PM3308.pdf Description: FIXED IND 330UH 300MA 2.7 OHM