PM3308-471M
PM3308-471M Bourns Inc.
PM3308.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 470UH 200MA 4 OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції PM3308-471M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM3308-471M PM3308-471M Виробник : Bourns Inc. PM3308.pdf Description: FIXED IND 470UH 200MA 4 OHM SMD