Продукція > BIVAR > PM4-C1522-14.00
PM4-C1522-14.00
PM4-C1522-14.00 Bivar
848pm4-c1522-xx.xx.pdf
Виробник: Bivar
Flexible Light Pipe
Написати відгук
Description: FLEX LIGHT PIPE IND, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit, Type: Flexible 14" (355.6mm), Configuration: Single, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 4.20mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM4-C1522-14.00 Виробник : Bivar Inc. PM4-C1522-XX.XX.pdf Description: FLEX LIGHT PIPE IND
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit
Type: Flexible 14" (355.6mm)
Configuration: Single
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 4.20mm
товару немає в наявності
PM4-C1522-14.00 PM4-C1522-14.00 Виробник : Bivar PM4_C1522_XX_XX-2301708.pdf LED Light Pipes Light Pipe, Flexible, 1.5mm. Fiber Optic Core, 4.2mm. Dia. Low Profile Lens, 14.0in. Length,