PM40-101K Bourns Inc.
PM40%20Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції PM40-101K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM40-101K Виробник : Bourns Inc. PM40%20Series.pdf Description: FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD