Продукція > PM4 > PM40-121K
PM40-121K
PM40%20Series.pdf
Виробник:
на замовлення 90000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PM40-121K
Description: FIXED IND 120UH 110MA 8 OHM SMD.
Інші пропозиції PM40-121K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM40-121K Виробник : Bourns Inc. PM40%20Series.pdf Description: FIXED IND 120UH 110MA 8 OHM SMD
товару немає в наявності