PM40-1R0K Bourns Inc.
PM40%20Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 1UH 450MA 500 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції PM40-1R0K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM40-1R0K Виробник : Bourns Inc. PM40%20Series.pdf Description: FIXED IND 1UH 450MA 500 MOHM SMD