PM40-1R5K Bourns Inc.
PM40%20Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 410MA 600 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції PM40-1R5K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM40-1R5K Виробник : Bourns Inc. PM40%20Series.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 410MA 600 MOHM