Продукція > PM4 > PM402R2K
PM402R2K
Виробник:
на замовлення 68 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PM402R2K
Description: FIXED IND 2.2UH 380MA 700MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 700mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 55MHz, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 380 mA.
Інші пропозиції PM402R2K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM40-2R2K PM40%20Series.pdf 4532(1812)
на замовлення 9000 шт:
PM40-2R2K Виробник : Bourns Inc. PM40%20Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 380MA 700MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 700mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 55MHz
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 380 mA