PM40-2R7K Bourns Inc.
PM40%20Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 2.7UH 370MA 750 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції PM40-2R7K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM40-2R7K Виробник : Bourns Inc. PM40%20Series.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 370MA 750 MOHM