Продукція > PM4 > PM40-560K
PM40-560K
PM40%20Series.pdf
Виробник:
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис PM40-560K
Description: FIXED IND 56UH 135MA 5.5 OHM SMD.
Інші пропозиції PM40-560K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM40-560K Виробник : Bourns Inc. PM40%20Series.pdf Description: FIXED IND 56UH 135MA 5.5 OHM SMD
товару немає в наявності