PM40-5R6K Bourns Inc.
PM40%20Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 5.6UH 300MA 1.1 OHM
Написати відгук
Інші пропозиції PM40-5R6K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM40-5R6K Виробник : Bourns Inc. PM40%20Series.pdf Description: FIXED IND 5.6UH 300MA 1.1 OHM