PM40-821K
PM40-821K Bourns Inc.
PM40%20Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 820UH 30MA 45 OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції PM40-821K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM40-821K PM40-821K Виробник : Bourns Inc. PM40%20Series.pdf Description: FIXED IND 820UH 30MA 45 OHM SMD