PM42S-120-RC
PM42S-120-RC Bourns Inc.
pm42s_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 12UH 1.15A 170 MOHM
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PM42S-120-RC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PM42S-120-RC PM42S-120-RC Виробник : J.W. Miller m42s_series-777470.pdf Fixed Inductors 12uH 30%